V Oravakafe, v útulnom domčeku bude reč o knihe a ako ináč aj o kvalitnej káve

KRUŠTETNICA 19. 4. 2017 – V priestoroch Oravakafe v Krušetnici sa uskutoční v pondelok 24. apríla o 16. hodine uvedenie knihy do života Jozef Augustín. Podujatie Pri káve o káve sa koná v expozícii kávy, kde je vytvorená rekordne veľká mozaika z kávových zŕn.

Písalo sa o nej na stránke: http://www.slovenskerekordy.sk/index.php/rekordy-roka-2016/390-na-orave-maju-najvacsiu-mozaiku-z-kavovych-zrn-na-svete-ma-plochu-107-m2
Bude odovzdaný aj certifikát za unikátny slovenský rekord , ktorý má svetové parametre a prevezme ho tvorca mozaiky pán Roman Florek.
Viac na stránke http://nationalworldrecords.net/index.php/29-nation/states-europe/slovakia/49-svk-2016-0001-largest-mosaic-of-coffee-beans

Osobnosť Jozef Augustín je oceňovaný odborník na kávovú tematiku, ktorý nenechá svojich čitateľov o káve iba snívať, ale ponúka v knihe množstvo osvedčených receptov na kávové špeciality.

Podujatie Pri káve o káve o 17. hodine pokračuje programom Kávu si osladím v neďalekom Penzióne Pohoda vystúpením Samuela Lorinčíka – speváka, hudobníka. Následne sa tu uskutoční podpisovanie knihy autorom, diskusia a potom je pripravená prezentácia Džezva Goran Jozič – príprava tureckej kávy v džezve.

Espresso academy of coffee priblíži účastníkom podujatia viac informácií o majstrovstve baristov v príprave espresso kávy. Moderátorom podujatia bude herec Radoslav Kuric, sympatický advokát zo Súdnej siene.

Bližšie informácie nájdete na webe http://www.oravakafe.sk/, email: info@oravakafe.sk alebo na čísle 0948 527 957. p. Roman Florek.