NÍZKE TATRY: V Jasnej sa otvára exkluzívny Hotel Pošta****, očarí vôňou jabĺk a santalového dreva

JASNÁ 20. 6. 2017 – Bývalý poštový úrad v centre Jasnej by dnes už málokto spoznal. Jeho pôvodná administratívna budova prešla výraznou prestavbou a ako luxusný boutique hotel otvára 23. júna dvere každému, kto túži nájsť harmóniu a pokoj od rušného veľkomesta a v prekrásnom objatí hôr, v najmodernejšom horskom stredisku si potrpí na nadštandardné služby.

Návšteva Hotela Pošta**** v srdci horského strediska Jasná zanechá v hosťoch senzorický zážitok. „Pohľadová výnimočnosť v exteriérovej časti v siluete hotela opisuje štíty okolitých kopcov. V interiéri hotelovej reštaurácie ANGUS sa vyníma obklad unikátneho krbu, ktorý je pokrytý zrecyklovanou meďou z pôvodnej strešnej krytiny. Hotel má sofistikovanú stopu nielen v prepracovanom detaile samotného loga, ale zanechá pocit aj na čuchovom vneme návštevníkov. Docieli sme to samotnou vôňou hotela, v ktorej sa prepojilo jablko so santalovým drevom. Klienti si môžu oživiť spomienky na pobyt v hoteli a odniesť si so sebou domov typickú vôňu našej ´Pošty´ vo forme štýlových eko sviečok a vonných rozprašovačov,“ uviedol Tomáš Šlosár, riaditeľ Hotela Pošta****.

Hotel Pošta**** dizajnová avantgarda v Centrum Jasná je nielen navonok, ale aj vo vnútri odlišná v prístupe a v samotných poskytovaných službách. V jeho štýlovo zariadených 24 izbách a 7 priestranných apartmánoch sa prelínajú výrazné masívne tvary dreva, obrúsených kameňov s tvrdosťou nepoddajného kovu. Nevšedný interiér s rôznorodosťou použitých materiálov je pastvou pre tých, ktorým je blízka originalita a „inakosť“. Už v piatok 23. júna objavia návštevníci Hotela Pošta**** prvotriedne hotelové služby s personálom, ktorý pozná každé želanie náročného hosťa. Oázu maximálneho pokoja poskytujú izby De luxe so štýlovým horským pohodlím a dôkladne vybranými interiérovými materiálmi a izby De luxe Saffron s precízne volenými matracmi, ktoré zaručujúcimi dokonalý spánok. V priestranných mezonetových apartmánoch si môžu ubytovaní hostia nerušene posedieť v obývacej miestnosti so selekciou kníh alebo využiť dvojspálňové apartmány s vlastnou kuchynkou a trendovou kúpeľňou, či nekonvenčnou vaňou.

Hotel poskytuje concierge služby, 24 hodinovú recepciu, parkovanie priamo pri hoteli, baby a dogsitting, dennú tlač, čistenie topánok, room service, požičovňu športových potrieb a spoločenských hier, športový obchod atď. a k dispozícii je aj 1 bezbariérová izba.

(r)